Dla lektorów języków obcych

Dla lektorów języków obcych

Zapraszamy lektorów języka angielskiego i niemieckiego do współpracy. Prosimy o pobranie, wypełnienie i podpisanie poniższego formularza (Formularz dla lektora).


Skan wypełnionego formularza oraz CV prosimy wysłać na email - info@agrypa-group.eu, w nagłówku wiadomości prosimy zamieścić informację – lektor języka np. angielskiego.

W swoim CV prosimy zawrzeć informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją procesu rekrutacji przez Agrypa Group Nauka języków obcych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).  

Agrypa Group – Nauka języków obcych zobowiązuje się do ochrony danych osobowych lektorów języków obcych zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Lektor ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. 


 

Kontakt

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie

WYŚLIJ ZAPYTANIE
lub zadzwoń 0048-691-817-809
Używamy Cookies