Czym się zajmujemy?

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług współpracujemy z wieloma tłumaczami posiadającymi wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji translatorskiej. Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi współpracownikami i klientami.

Staramy się dokładać wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Agrypa Group to firma stawiająca swoje priorytety na jakość i profesjonalizm. Wyznaczamy sobie jasne cele w naszych działaniach.

Zakres naszych usług to:   

  • tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia ekonomiczne oraz zwykłe, 
  • zwrot podatku z Niemiec,
  • rozliczenie podatku w Niemczech,
  • rozliczenie PIT’u 36 plus PIT’u ZG,
  • zwrot składek emerytalnych z Niemiec,
  • zasiłek na dzieci z Niemiec (Kindergeld),
  • nauka języków obcych,
  • wymiana walut.

Dlaczego warto?

Tłumaczenia

Tłumaczenia realizujemy w bardzo krótkim terminie, tłumaczenia wyceniamy bezpłatnie w ciągu 30 minut, a nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Zwrot podatku z Niemiec

W zakresie zwrotu podatku z Niemiec staramy się, aby suma zwróconej nadpłaty w podatku była jak najwyższa.

Zasiłek na dzieci z Niemiec

W zakresie zasiłku na dzieci zapewniamy przygotowanie wniosku oraz niezbędnych dokumentów wymaganych przez niemiecką kasę rodzinną, jak również należyte ich wypełnienie w języku niemieckim, gwarantujące pozytywne rozpatrzenie wniosku o przyznanie zasiłku.

Zwrot składek emerytalnych z Niemiec

W zakresie zwrotu składek emerytalnych dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie odzyskać zwrot składek (dotyczy pracy poniżej 5 lat w Niemczech).

Nauczanie języków obcych

W zakresie nauczania języków obcych zapewniamy naukę indywidualną lub w grupie (maks. 5-7 osób) z lektorem języka obcego z użyciem modelu edukacyjnego zorientowanego na osiągnięcie jak najlepszych umiejętności w obrębie kompetencji komunikacyjnych.

Co oferujemy?

Częste pytania

Kontakt

Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie

WYŚLIJ ZAPYTANIE
lub zadzwoń 0048-691-817-809
Używamy Cookies